Obróbka skrawaniem metali CNC Wrocław frezowanie i toczenie

Obróbka skrawaniem Wrocław to jedna z usług, w których specjalizuje się nasza firma. Nowoczesny park maszynowy oraz duże doświadczenie w tej dziedzinie sprawiają, że możemy się podjąć w zasadzie każdego zlecenia typu obróbka metali Wrocław. Działamy terminowo i świadczymy usługi obróbki CNC Wrocław takich jak toczenie i frezowanie CNC. Wieloletnie doświadczenie, precyzyjne maszyny i doświadczeni inżynierowie.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
Wieloletnie Doświadczenia
Obróbka skrawaniem metali CNC Wrocław frezowanie i toczenie
Profesjonalnie, wieloletnie doświadczenie Rzetelnie i solidnie Sprawna obsługa i dobry kontakt
profesjonalne usługi i kompleksowa oferta

Obróbka metali CNC Wrocław

Jako obróbka metali CNC Wrocław posiadamy nowoczesny i sprawdzony sprzęt, z którego korzystamy podczas wykonywania usługi. Co więcej, wszystkie wyprodukowane przez nas elementy podlegają szczegółowej kontroli, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że wykonane przez nas produkty będą bardzo dobrej jakości.

Jako obróbka skrawaniem Wrocław oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi - od zamówienia materiału, który będzie podlegał obróbce, poprzez samą obróbkę, aż do dostarczenia gotowych elementów do klienta. Jeżeli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie zlecenie polegające na obróbce metali, to zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie Ci doradzimy oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Postaw na doświadczenie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Precyzyjny Park Maszynowy
Poznaj nas lepiej

Obróbka metali Wrocław

Obróbka metali jest procesem podczas którego płaska powierzchnia lub bryła materiału jest przekształcana w taki sposób, aby osiągnęła ona kształty i rozmiary określone w projekcie technicznym. Jako obróbka metali Wrocław zatrudniamy pracowników, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i wiedzę techniczną oraz mają duże doświadczenie w obróbce metali. Podczas pracy nasi pracownicy mają do swojej dyspozycji wszystkie narzędzie, które mogą okazać się potrzebne, w tym szlifierki, wiertarki, tokarki czy frezarki.

Do obróbki metali można wykorzystywać maszyny sterowane w sposób konwencjonalny przez pracownika lub maszyny sterowane komputerowo (numerycznie). Używanie maszyn sterowanych numerycznie sprawdza się zwłaszcza w przypadku seryjnej produkcji, gdy konieczne jest wyprodukowanie dużej ilości niewielkich i jednakowych elementów. Obróbka skrawaniem Wrocław obejmuje również różne prace wykańczające, które mają za zadanie poprawę walorów estetycznych elementów oraz zwiększenie ich funkcjonalności.

Obróbka skrawaniem Wrocław

Obróbka CNC metali Wrocław może być przeprowadzana z użyciem różnych narzędzi oraz różnymi metodami. Wykorzystanie maszyn sterowanych komputerowo pozwala na osiągnięcie dużej dokładności i szczegółowości oraz wyprodukowanie dużej ilości niewielkich elementów w czasie krótszym niż w przypadku używania maszyn sterowanych konwencjonalnie. To z kolei przekłada się również na obniżenie kosztów produkcji.

Obróbka skrawaniem Wrocław to proces polegający na ścinaniu niewielkich ilości materiału tak długo, aż obrabiana bryła osiągnie pożądany kształt oraz rozmiar. W procesie obróbki skrawaniem powstają elementy o różnych rozmiarach, wielkości oraz różnym stopniu chropowatości.

W dzisiejszych czasach do obróbki skrawaniem mogą być wykorzystywane maszyny sterowane w sposób konwencjonalny przez doświadczonego pracownika oraz maszyny sterowane numerycznie przy zastosowaniu technologii CNC. Druga opcja stopniowo zyskuje coraz większą popularność, gdyż pozwala ona na zachowanie dużej powtarzalności przy jednoczesnym skróceniu czasu produkcji, a co za tym idzie również obniżeniu kosztów.

Oferowana przez nas obróbka CNC metali Wrocław przeprowadzana jest wyłącznie pod nadzorem doświadczonych pracowników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz mają do swojej dyspozycji nowoczesne maszyny. To sprawia, że nasi klienci mogą mieć do nas pełne zaufanie i pewność, że wszystkie dostarczone przez nas elementy będą zgodne z zamówieniem. Nasi pracownicy chętnie doradzają i udzielają naszym klientom informacji w związku ze świadczonymi przez nas usługami.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
+10
Lat
doświadczenia
+273
Wykonanych
Zleceń
12
Specjalistów
W Zespole

Toczenie CNC Wrocław

Toczenie CNC Wrocław jest procesem, w którym do obróbki metali wykorzystywana jest tokarka. Jest to maszyna wyposażona w noże tokarskie, które mają za zadanie ścinać kolejne partie materiału tak długo, aż uda się osiągnąć zakładany kształt i rozmiar. W tym przypadku noże zamontowane w maszynie są nieruchome, a materiał podlegający obróbce obraca się wokół własnej osi.

Toczenie CNC Wrocław jest wykonywane przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie i pozwala na obrobienie właściwie każdego rodzaju metalu. Do najpopularniejszych metod toczenia zaliczamy toczenie poprzeczne, wzdłużne, kształtowe i kopiowe. W zależności od wybranej metody inna jest konstrukcja urządzenia wykorzystywanego do obróbki.

Frezowanie CNC Wrocław

Frezowanie CNC Wrocław to druga popularna metoda obróbki metali, która może być przeprowadzana przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie lub konwencjonalnie. Maszyną wykorzystywaną do obróbki metali jest frezarka. Frezarka wyposażona jest w wiele ruchomych ostrzy, sam obrabiany materiał z kolei pozostaje nieruchomo. Istnieje kilka różnych sposobów frezowania - frezowanie współbieżna, przeciwbieżne, walcowe oraz kształtowe.

Frezowanie CNC Wrocław to proces, który może poprawić funkcjonalność wyprodukowanych elementów oraz zwiększyć ich walory estetyczne. Najczęściej proces ten jest używany do obróbki metali Wrocław, ale można go również zastosować do obróbki drewna do wykonania różnych dekoracyjnych wzorów na meblach.

Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń