Obróbka skrawaniem metali CNC Warszawa frezowanie i toczenie

Obróbka skrawaniem Warszawa w naszej firmie, to profesjonalnie wykonana usługa. Duże doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają nam podjąć się każdego zlecenia typu obróbka CNC Warszawa. Świadczymy usługi polegające na frezowaniu, toczeniu CNC. Obróbka metali Warszawa CNC wykonywana jest przez nas wyłącznie na profesjonalnych, precyzyjnych maszynach. Przeprowadzamy kontrolę jakości wykonanych przez nas elementów.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
Wieloletnie Doświadczenia
Obróbka skrawaniem metali CNC Warszawa frezowanie i toczenie
Profesjonalnie, wieloletnie doświadczenie Rzetelnie i solidnie Sprawna obsługa i dobry kontakt
profesjonalne usługi i kompleksowa oferta

Obróbka metali CNC Warszawa

Jako obróbka skrawaniem Warszawa świadczymy kompleksowe usługi - od pozyskania materiału do wykonania elementu i jego dostarczenia do klienta. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzamy naszym klientom i odpowiadamy na ich pytania.

Obróbka metali Warszawa polega na przekształceniu płaskiej powierzchni lub wybranej bryły w taki sposób, aby osiągnęła ona rozmiary oraz kształty zgodne z projektem technicznym. Jako obróbka metali Warszawa zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i wiedzę techniczną. Podczas obróbki metali Warszawa nasi pracownicy korzystają z różnych urządzeń, które mają im pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu. Do tych urządzeń należą m.in. szlifierki, frezarki, tokarki czy wiertarki.

Postaw na doświadczenie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Precyzyjny Park Maszynowy
Poznaj nas lepiej

Obróbka metali Warszawa

Maszyny służące do obróbki metali Warszawa mogą być sterowane numerycznie lub konwencjonalnie. Sterowanie numeryczne jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku seryjnej produkcji niewielkich elementów, które wymagają dużej precyzji. Obróbka skrawaniem Warszawa to również dodatkowe prace wykańczające, których głównym celem jest poprawa funkcjonalności danego elementu lub zwiększenie jego walorów estetycznych.

Obróbka CNC metali Warszawa może być przeprowadzana różnymi metodami oraz z użyciem różnych elementów. Podczas obróbki skrawaniem mogą powstać takie części jak stożki, koła zębate oraz części zamienne do różnych linii produkcyjnych. Wykorzystanie maszyn sterowanych numerycznie pozwala na osiągnięcie dużej dokładności i szczegółowości, a dodatkowo powtarzalności produkowanych elementów. Taka obróbka zajmuje również mniej czasu niż w przypadku sterowania konwencjonalnego.

Obróbka skrawaniem Warszawa

Obróbka skrawaniem Warszawa to proces podczas którego ścinane są niewielkie ilości materiału. Odbywa się to tak długo, aż osiągnięty zostanie zamierzony rozmiar i kształt. Obróbka skrawaniem pozwala na wyprodukowanie elementów o dowolnym kształcie, rozmiarze czy chropowatości.

Obecnie proces ten może być przeprowadzony przy użyciu maszyn sterowanych w sposób tradycyjny przez doświadczonego pracownika lub przy zastosowaniu nowoczesnej technologii CNC. Technologia CNC wpływa na skrócenie czasu produkcji elementów oraz pozwala na zachowanie dużej powtarzalności, a jednocześnie szczegółowości produkowanych elementów.

Oferowana przez nas obróbka CNC metali Warszawa wykonywana jest przez doświadczonych pracowników przy użyciu nowoczesnych maszyn. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie wykonane przez nas elementy będą zgodne z zamówieniem. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i chętnie doradzamy naszym klientom.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
+10
Lat
doświadczenia
+273
Wykonanych
Zleceń
12
Specjalistów
W Zespole

Toczenie CNC Warszawa

Toczenie CNC Warszawa to proces podczas którego do obróbki skrawaniem wykorzystywana jest tokarka. Tokarka wyposażona jest w noże tokarskie, które są odpowiedzialne za ścinanie kolejnych partii materiału do momentu osiągnięcia pożądanego rozmiaru i kształtu. Noże tokarskie zamontowane w tokarce są nieruchome, a przedmiot poddawany obróbce jest obracany. Obróbka CNC metali Warszawa odbywa się przy pomocy maszyn sterowanych komputerowo (numerycznie).

Toczenie CNC Warszawa pozwala na obrobienie właściwie każdego rodzaju metalu i nadanie mu pożądanego kształtu. Wyróżniamy kilka różnych metod toczenia: toczenie wzdłużne, poprzeczne, kopiowe oraz kształtowe. Konstrukcja urządzenia różni się w zależności od tego, jaką metodą będzie wykonywane toczenie.

Frezowanie CNC Warszawa

Drugą popularną metodą obróbki skrawaniem jest frezowanie CNC Warszawa. Frezowanie może być przeprowadzane przy pomocy maszyn sterowanych konwencjonalnie lub numerycznie. Maszyną wykorzystywaną do obróbki metali jest w tym przypadku frezarka. Frezarka wyposażona jest w wiele ostrzy, które w odróżnieniu od noży tokarskich nie pozostają w bezruchu, a obracają się wokół własnej osi.

Możemy wyróżnić kilka rodzajów frezowania: walcowe, kształtowe, przeciwbieżne oraz współbieżne. Ostrza frezarki zachowują się w różny sposób w zależności od rodzaju frezowania.

Frezowanie CNC Warszawa pozwala na nadanie produkowanym elementom odpowiedniej funkcjonalności przy jednoczesnym zadbaniu o walory estetyczne danego elementu. Frezowanie jest wykorzystywane nie tylko do obróbki metali Warszawa, ale może być również wykorzystane do obróbki drewna. Pozwala to na wykonanie różnych dekoracyjnych wzorach na meblach. Podczas obróbki metali frezowanie jest z kolei bardzo często wykorzystywane do produkcji rowków, gwintów oraz kół zębatych.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą naszej firmy, to zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń