Obróbka skrawaniem metali CNC Poznań frezowanie i toczenie

Nasza firma obróbka metali Poznań specjalizuje się w usługach takich jak obróbka skrawaniem Poznań oraz toczenie i frezowanie CNC. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz posiadamy duże doświadczenie w obróbce skrawaniem, dzięki czemu możemy podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia typu obróbka CNC Poznań. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i realizujemy je terminowo.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
Wieloletnie Doświadczenia
Obróbka skrawaniem metali CNC Poznań frezowanie i toczenie
Profesjonalnie, wieloletnie doświadczenie Rzetelnie i solidnie Sprawna obsługa i dobry kontakt
profesjonalne usługi i kompleksowa oferta

Obróbka metali CNC Poznań

Jako obróbka metali CNC Poznań jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu, który wykorzystujemy podczas realizacji zamówienia. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego każdy wyprodukowany przez nas element poddajemy szczegółowej kontroli. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że wszystko będzie wykonane perfekcyjnie.

Jako obróbka skrawaniem Poznań oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi z tej dziedziny. Nie tylko wykonamy samą obróbkę i dostarczymy zamówione produkty do klienta, ale również możemy pomóc klientom w zakupie materiału do obróbki. Jeżeli szukasz firmy, która ma doświadczenie w obróbce skrawaniem Poznań, to zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Postaw na doświadczenie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Precyzyjny Park Maszynowy
Poznaj nas lepiej

Obróbka metali Poznań

W trakcie obróbki metali płaska powierzchnia lub bryła materiału jest przekształcana w taki sposób, żeby ostatecznie miała ona takie kształty i rozmiary, jak założone w projekcie technicznym. Jako obróbka metali Poznań zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy mają odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie obróbki metali. Zapewniamy naszym pracownikom wszystkie narzędzia, które mogą okazać się potrzebne podczas realizacji zlecenia. Do tych urządzeń należą m.in. frezarki, tokarki, wiertarki czy szlifierki.

Obróbka metali może być przeprowadzana z wykorzystaniem maszyn sterowanych konwencjonalnie przez pracownika lub maszyn sterowanych komputerowo (numerycznie). Sterowanie komputerowe sprawdza się zwłaszcza w przypadku seryjnej produkcji niewielkich elementów. Obróbka skrawaniem Poznań obejmuje również prace wykańczające, które nie tylko zwiększają walory estetyczne elementów, ale również wpływają na poprawę ich funkcjonalności.

Jako obróbka CNC metali Poznań korzystamy z różnych narzędzi oraz wykorzystujemy równe metody. Korzystanie z maszyn sterowanych numerycznie pozwala na osiągnięcie dużej dokładności i szczegółowości, przy jednoczesnym skróceniu czasu realizacji zamówienia. To z kolei wiąże się również z niższymi kosztami produkcji.

Obróbka skrawaniem Poznań

Obróbka skrawaniem Poznań jest procesem podczas którego z obrabianej bryły materiału są ścinane niewielkie jego ilości tak długo, aż bryła osiągnie pożądany kształt oraz rozmiar. Pozwala to na produkcję elementów o różnej wielkości, różnym stopniu chropowatości oraz różnych rozmiarach.

Obecnie w procesie obróbki skrawaniem można korzystać z maszyn sterowanych konwencjonalnie lub numerycznie przy zastosowaniu technologii CNC. To drugie rozwiązanie staje się obecnie coraz popularniejsze, gdyż pozwala na wyprodukowanie dużej liczby jednakowych elementów w znacznie krótszym czasie niż w przypadku konwencjonalnych maszyn.

Oferowana przez nas obróbka CNC metali Poznań wykonywana jest wyłącznie przez doświadczonych pracowników, którzy mają odpowiednią wiedzę i umiejętności pozwalające im na korzystanie z nowoczesnych maszyn. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie dostarczone przez nas elementy będą zgodne z zamówieniem. W razie pojawienia się pytań dotyczących obróbki metali, nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
+10
Lat
doświadczenia
+273
Wykonanych
Zleceń
12
Specjalistów
W Zespole

Toczenie CNC Poznań

Toczenie CNC Poznań jest jedną z dwóch popularnych metod obróbki skrawaniem. Do toczenia wykorzystywana jest specjalna tokarka, która jest wyposażona w noże tokarskie. Podczas toczenia noże tokarskie pozostają nieruchomo, natomiast materiał podlegający obróbce obraca się wokół własnej osi. Noże tokarskie ścinają kolejne partie materiału, aż dany element będzie miał odpowiedni kształt i rozmiar.

Toczenie CNC Poznań może być wykonywane z użyciem maszyn sterowanych konwencjonalnie oraz numerycznie. Toczenie pozwala na obrobienie właściwie każdego rodzaju materiału. Wyróżnia się kilka metod toczenia: wzdłużne, kształtne, poprzeczne oraz kopiowe.

Frezowanie CNC Poznań

Drugą popularną metodą obróbki metali jest frezowanie CNC Poznań. W tym przypadku do obróbki metali wykorzystywane są frezarki wyposażone w wiele ruchomych ostrzy. W odróżnieniu od toczenia, podczas frezowania obrabiany materiał pozostaje nieruchomo. Frezarki mogą być sterowane konwencjonalnie lub komputerowo.

Frezowanie CNC Poznań pozwala na poprawę funkcjonalności wyprodukowanych elementów oraz na zwiększenie ich walorów estetycznych. Frezowanie może być wykorzystywane nie tylko do obróbki metali, ale również do obróbki drewna. To właśnie frezowanie pozwala na wykonanie różnych dekoracyjnych wzorów na meblach. Wyróżniamy kilka sposobów frezowania - frezowanie walcowe, kształtowe, współbieżne i przeciwbieżne.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń