Obróbka skrawaniem metali CNC Gdańsk frezowanie i toczenie

Obróbka metali Gdańsk jest jedną z usług, jakie wykonujemy dla naszych klientów. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów z dziedzina obróbka skrawaniem Gdańsk i oraz posiadamy nowoczesny park maszynowy co sprawia, że możemy się podjąć realizacji każdego zlecenia dotyczącego obróbki CNC Gdańsk frezowanie i toczenie. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i realizujemy je w terminie ustalonym z klientem.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
Wieloletnie Doświadczenia
Obróbka skrawaniem metali CNC Gdańsk frezowanie i toczenie
Profesjonalnie, wieloletnie doświadczenie Rzetelnie i solidnie Sprawna obsługa i dobry kontakt
profesjonalne usługi i kompleksowa oferta

Obróbka metali CNC Gdańsk

Jako obróbka metali CNC Gdańsk jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego sprzętu, z którego nasi pracownicy korzystają podczas wykonywania usługi. Dbamy o wysoką jakość wyprodukowanych przez nas części, dlatego poddajemy je szczegółowej kontroli po zakończeniu procesu obróbki. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie wykonane przez nas elementy będą perfekcyjnie wykonane.

Jako obróbka skrawaniem Gdańsk możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi. Nie tylko zajmujemy się samą obróbką metali i dostarczamy wyprodukowane elementy do klienta, ale również możemy pomóc klientom w pozyskaniu materiału do obróbki. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze dostosowujemy zakres naszych usług do ich potrzeb. Chętnie doradzamy i odpowiadamy na pytania naszych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Postaw na doświadczenie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Precyzyjny Park Maszynowy
Poznaj nas lepiej

Obróbka metali Gdańsk

Obróbka metali jest procesem, który pozwala na przekształcenie płaskiej powierzchni lub bryły materiału w taki sposób, aby w ostatecznym rezultacie otrzymać elementy o kształcie i rozmiarze określonym w projekcie technicznym. Jako obróbka metali Gdańsk zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy mają na swoim koncie wiele zrealizowanych zamówień z zakresu obróbki metali i którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności. Do swojej dyspozycji nasi pracownicy mają nowoczesne maszyny, takie jak frezarki, tokarki, wiertarki czy szlifierki.

Obróbka metali może być przeprowadzana przy użyciu maszyn sterowanych w sposób konwencjonalny przez pracownika lub przy użyciu maszyn sterowanych numerycznie, czyli inaczej mówiąc komputerowo. Jako obróbka skrawaniem Gdańsk oferujemy naszym klientom również różne usługi związane z wykończeniem elementów, co wpływa na poprawę ich walorów estetycznych oraz na zwiększenie ich funkcjonalności.

Obróbka CNC metali Gdańsk to proces, który może być przeprowadzany różnymi metodami i z użyciem różnych maszyn. Korzystanie z maszyn sterowanych numerycznie pozwala na zachowanie dużej powtarzalności produkcji przy jednoczesnej dbałości o szczegóły, a to wszystko w czasie krótszym niż w przypadku stosowania maszyn konwencjonalnych. To wszystko sprawia, że w przypadku produkcji seryjnej korzystanie z maszyn sterowanych numerycznie wiąże się również ze znaczną obniżką kosztów produkcji.

Obróbka skrawaniem Gdańsk

Obróbka skrawaniem Gdańsk to proces podczas którego z obrabianego materiału ścinane są kolejne jego partie do momentu, gdy obrabiany materiał osiągnie kształt i rozmiar określony w projekcie. Proces ten pozwala na wyprodukowanie elementów o różnych kształtach, różnych rozmiarach oraz o różnym stopniu chropowatości.

Obecnie do obróbki skrawaniem mogą być wykorzystywane nie tylko maszyny sterowane konwencjonalnie, ale również maszyny sterowane komputerowo przy zastosowaniu technologii CNC. Biorąc pod uwagę, że korzystanie z maszyn sterowanych numerycznie wiąże się z wieloma korzyściami, opcja ta coraz bardziej zyskuje na popularności.

Oferowana przez nas obróbka CNC metali Gdańsk przeprowadzana jest przez pracowników z dużym doświadczeniem, którzy mają ogromną wiedzę i umiejętności. To w połączeniu z nowoczesnymi maszynami, które mają do swojej dyspozycji sprawia, że wszystkie wyprodukowane przez nas elementy charakteryzują się wysoką jakością.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
+10
Lat
doświadczenia
+273
Wykonanych
Zleceń
12
Specjalistów
W Zespole

Toczenie CNC Gdańsk

Toczenie CNC Gdańsk jest jedną z dwóch głównych metod obróbki metali i pozwala na obrobienie właściwie każdego rodzaju metalu. W tym procesie do obróbki wykorzystywane są tokarki wyposażone w specjalne noże tokarskie, które mają za zadanie ścinać kolejne partie materiału. W tokarce noże zamontowane są nieruchomo, natomiast materiał do obróbki obraca się wokół własnej osi.

Toczenie CNC Gdańsk może być wykonywane przy użyciu maszyn sterowanych konwencjonalnie oraz maszyn sterowanych numerycznie. Może być ono wykonywane na kilka sposób - do najpopularniejszych należy toczenie poprzeczne, kształtowe, kopiowe i wzdłużne. W zależności od wybranego sposobu inna jest konstrukcja urządzenia.

Frezowanie CNC Gdańsk

Frezowanie CNC Gdańsk to drugi popularny sposób na obróbkę metali, w którym mogą być wykorzystywane maszyny sterowane numerycznie lub konwencjonalnie. Za frezowanie materiału odpowiedzialne są maszyny o nazwie frezarka, które są wyposażone w ruchome ostrza przy pomocy których ścinają kolejne partie materiału.

Frezowanie CNC Gdańsk to proces, który pozwala na poprawę funkcjonalności wyprodukowanych elementów i który może zwiększyć walory estetyczne elementów. Frezowanie może być wykorzystywane również do obróbki drewna i pozwala na wykonywanie dekoracyjnych wzorów na meblach.

Jeżeli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie usługę obejmującą obróbkę metali, to zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń