Obróbka skrawaniem metali CNC Bydgoszcz frezowanie i toczenie

Obróbka skrawaniem Bydgoszcz to jedna z usług, które świadczymy dla naszych klientów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy do obróbki metali Bydgoszcz CNC oraz zatrudniamy pracowników, którzy mają ogromne doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem metali CNC, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że będą zadowoleni z wykonanej przez nas usługi toczenia lub frezowania. Do każdego zlecenia obróbka CNC Bydgoszcz podchodzimy profesjonalnie i zawsze wykonujemy je w terminie.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
Wieloletnie Doświadczenia
Obróbka skrawaniem metali CNC Bydgoszcz frezowanie i toczenie
Profesjonalnie, wieloletnie doświadczenie Rzetelnie i solidnie Sprawna obsługa i dobry kontakt
profesjonalne usługi i kompleksowa oferta

Obróbka metali CNC Bydgoszcz

Jako obróbka metali CNC Bydgoszcz wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne maszyny, które są niezbędne podczas obróbki metali. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego każdy wyprodukowany przez nas element jest poddawany szczegółowej kontroli jakości. To sprawia, że nasi klienci mają gwarancję, że wszystkie wyprodukowane przez nas elementy będą w pełni zgodne z ich projektem.

Jako obróbka skrawaniem Bydgoszcz oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w tej dziedzinie. Przede wszystkim zajmujemy się samą obróbką metali i dostarczeniem wyprodukowanych elementów do klienta, ale w razie potrzeby pomagamy również w pozyskaniu materiału, który będzie podlegał obróbce. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze dostosowujemy zakres usługi do jego potrzeb.

Postaw na doświadczenie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Precyzyjny Park Maszynowy
Poznaj nas lepiej

Obróbka metali Bydgoszcz

Podczas obróbki metali płaska powierzchnia lub bryła materiału jest przekształcana w taki sposób, aby powstałe elementy miały kształt i rozmiar określony w projekcie technicznym. Jako obróbka metali Bydgoszcz zatrudniamy pracowników którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w zakresie obróbki metali. Wszyscy nasi pracownicy mają do swojej dyspozycji nowoczesne maszyny takie jak frezarki, tokarki, szlifierki, wiertarki i wiele innych.

Do obróbki metali mogą być wykorzystywane maszyny sterowane w sposób konwencjonalny przez pracownika lub maszyny sterowane numerycznie, czyli komputerowo. Sposób obróbki metali często uzależniony jest od tego jakie elementy mają być wyprodukowane oraz w jakiej ilości. W przypadku seryjnej produkcji elementów o niewielkich rozmiarach dużo lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie maszy sterowanych komputerowo.

Obróbka skrawaniem Bydgoszcz

Obróbka CNC metali Bydgoszcz to proces, który może być przeprowadzany przy użyciu różnych maszyn oraz różnymi sposobami. Korzystanie z maszyn sterowanych numerycznie pozwala na zachowanie dużej szczegółowości i dokładności, co z pewnością ma ogromne znaczenie w przypadku zleceń polegających na wyprodukowaniu dużych ilości jednakowych elementów. Dzięki wykorzystaniu maszyn sterowanych numerycznie wykonanie takiego zlecenia zajmie istotnie mniej czasu niż przy użyciu maszyn konwencjonalnych, a co za tym idzie przełoży się to na zmniejszenie kosztów.

Podczas obróbki skrawaniem z bryły materiału ścinane są kolejne partie materiału do momentu, aż obrabiany materiał osiągnie pożądany kształt i rozmiar. Obróbka skrawaniem Bydgoszcz pozwala na wyprodukowanie elementów o różnych rozmiarach, kształtach oraz stopniu chropowatości.

W dzisiejszych czasach obróbka metali może być wykonywana z użyciem maszyn sterowanych przez człowieka lub maszyn sterowanych komputerowo przy użyciu technologii CNC. Biorąc pod uwagę, że używanie maszyn sterowanych numerycznie wiąże się z różnymi korzyściami, sposób ten staje się obecnie coraz bardziej popularny.

Oferowana przez nas obróbka CNC metali Bydgoszcz zawsze wykonywana jest przez doświadczonych pracowników, którzy mają dużą wiedzę i umiejętności. To w połączeniu z nowoczesnymi maszynami, które mają do dyspozycji daje pewność, że wszystkie wyprodukowane elementy będą naprawdę wysokiej jakości.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
otrzymaj bezpłatną wycenę
TELEFON
+10
Lat
doświadczenia
+273
Wykonanych
Zleceń
12
Specjalistów
W Zespole

Toczenie CNC Bydgoszcz

Jedną z głównych metod obróbki metali jest toczenie CNC Bydgoszcz, które jest wykonywane z użyciem tokarki. Tokarka wyposażona jest w specjalne noże tokarskie, które mają za zadanie ścinać kolejne partie materiału do momentu, aż obrabiana bryła osiągnie pożądany kształt i rozmiar. Noże zamontowane w tokarce są nieruchome, natomiast obrabiany przedmiot się obraca.

Toczenie CNC Bydgoszcz może być wykonywane z użyciem maszyn sterowanych komputerowo oraz numerycznie. Może być ono wykonywane różnymi metodami i w zależności od wybranej metody różna jest konstrukcja urządzenia. Wyróżniamy toczenie poprzeczne, kształtowe, wzdłużne i kopiowe.

Frezowanie CNC Bydgoszcz

Drugim popularnym sposobem obróbki metali jest frezowanie CNC Bydgoszcz. Podobnie jak w przypadku toczenia może być ono wykonywane przy użyciu maszyn sterowanych komputerowo lub przez człowieka.

Frezowanie CNC Bydgoszcz wykonywane jest przy użyciu maszyny o nazwie frezarka. Frezarka wyposażona jest w wiele ruchomych ostrzy, które mają za zadanie ścinać kolejne partie materiału z bryły, która jest nieruchoma. Frezowanie jest metodą wykorzystywaną nie tylko do obróbki metali, ale może być również wykorzystane do obróbki drewna. To właśnie frezowanie pozwala na wykonywanie różnych dekoracyjnych wzorów na meblach.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń